Makesse Makine

Makesse Makine gücünü, mühendis kökenli kurucu ortaklarının 10 yıllık otomotiv, makine üretimi ve kalite yönetim sistemleri alanlarındaki sektör birikimlerini bir araya getirmesinden almaktadır. Yenilikçi, çevik ve profesyonel yaklaşımlarıyla talaşlı imalat sektöründe piyasadaki rakiplerinden fark yaratmaya devam etmektedir.

Makesse Makine; otomotiv, makine, enerji, tekstil gibi endüstrilerin tüm proseslerinin yedek parça ihtiyaçları konusunda iş ortağıdır. Paslanmaz, titanyum, metal, pirinç, mühendislik plastikleri v.b. metal veya metal olmayan ham malzemeleri yüksek hassasiyetli CNC tezgahları ile işler, özel tasarım gerektiren parçaları üretir. Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini tüm üretim prosesleri boyunca uygulayarak, müşteri beklentilerini zamanında karşılayıp; kaliteli, yüksek hassasiyetli ürünler üretmektedir.

Öz kaynakları ile tasarım ve ARGE faaliyetlerine devam eden Makesse Makine; müşterilerinin de tasarım ve ARGE çalışmalarına katkı sağlayarak, ilk prototip üretimlerini ve sonrasında da seri üretimlerini yapar.

Üretim

Yüksek kaliteli, hassas metal işlemenin faydalarını ve günümüz ekonomisindeki önemini anlatabilmenin basit bir yolu yoktur!

Metal işleme ve talaşlı imalattan yararlanan endüstriler arasında otomotiv, havacılık, tarım, inşaat, enerji üretimi, denizcilik, ulaşım ve daha fazlası yer alır. Makesse Makine, farklı özelliklere sahip makine parkuru ile tüm endüstrilerin profesyonel iş ortağıdır.

image

CNC Freze

Metal, paslanmaz çelik, krom, alüminyum ve pirinç gibi farklı malzemelerden yapılmış bir parçadan, istenilen şekil ve boyutlarda özel olarak tasarlanmış bir parça üretmek için kullanılır.

image

CNC Torna

Bir torna tezgahı ile birlikte CAM/CAD yazılımları kullanarak özelleştirilmiş boyutlarda parça üretimi sağlayan prosese CNC tornalama denir.