Hakkımızda

Makesse Makine gücünü, mühendis kökenli kurucu ortaklarının 10 yıllık otomotiv, makine üretimi ve kalite yönetim sistemleri alanlarındaki sektör birikimlerini bir araya getirmesinden almaktadır. Yenilikçi, çevik ve profesyonel yaklaşımlarıyla talaşlı imalat sektöründe piyasadaki rakiplerinden fark yaratmaya devam etmektedir.

Makesse Makine; otomotiv, makine, enerji, tekstil gibi endüstrilerin tüm proseslerinin yedek parça ihtiyaçları konusunda iş ortağıdır. Paslanmaz, titanyum, metal, pirinç, mühendislik plastikleri v.b. metal veya metal olmayan ham malzemeleri yüksek hassasiyetli CNC tezgahları ile işler, özel tasarım gerektiren parçaları üretir. Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini tüm üretim prosesleri boyunca uygulayarak, müşteri beklentilerini zamanında karşılayıp; kaliteli, yüksek hassasiyetli ürünler üretmektedir.

Öz kaynakları ile tasarım ve ARGE faaliyetlerine devam eden Makesse Makine; müşterilerinin de tasarım ve ARGE çalışmalarına katkı sağlayarak, ilk prototip üretimlerini ve sonrasında da seri üretimlerini yapar.

Makesse Makine;

  • Teknoloji odaklı yeni yatırımları,
  • Takım ruhu ile çalışan yetkin ekibi,
  • Müşteri duyarlılığı ve
  • Üstün kaliteli üretimiyle stratejik iş ortağı olma yolunda yurt içi ve yurt dışı iş birliklerine her zaman hazırdır.
image
image

Misyonumuz

Kalite, sürdürülebilirlik, çeviklik ve çözüm odaklılık yaklaşımları sayesinde müşteri memnuniyetini zirveye taşımak.

image

Vizyonumuz

Sektörün en iyisi olma yolunda yenileyen, geliştiren ve sürekli test eden yaklaşımıyla ön plana çıkararak farklı ve tercih edilen olmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, müşterilerimizle ve kendi aramızda nasıl çalışmamız gerektiğini, yaptığımız işin niteliğini belirler ve elimizden gelenin en iyisini yapmamızı sağlar. Bizi başarıya götüren faaliyetleri belirler.

image

Takım Çalışması

Şirket hedeflerine ve müşteri beklentilerine ulaşmak için teknik bilgi ve becerilerimizi bir ekip ruhu ile bir araya getiren, birlikte değer yaratan, yaptığımız işten gurur duyan ve alanında en iyi olmayı hedefleyen bir ekibiz.

image

Sürdürülebilirlik

İç ve dış bütün süreçlerimizin çevreye olan etkilerini de mutlaka göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Şirketimizin CO2 ayakizini yakından takip edip, sürekli iyileştirmek için somut adımlar atıyoruz.

image

Çeviklik

İş ortaklarımız ve müşterilerimizle dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden, verilen sözler ve gerçekleşmeler arasındaki tutarlılığı sağlamak bizler için esastır.

image

Çözüm Odaklılık

Ölçülebilir ve somut sonuçları analiz ederek planlı bir şekilde çalışır, yaşanan güçlükleri çözülmesi gereken sorunlar olarak görür, kalite ve güvenilirlikten taviz vermeden müşteri odaklı çözümler üretiriz.

image

Kalite Odaklılık

Müşterilerimizin taleplerine ve beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vererek, her koşulda müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

5/5 - (1 Değerlendirme)