Makesse Makine olarak, otomotiv, makine, enerji, tekstil gibi endüstrilerin tüm proseslerinin paslanmaz, titanyum, metal, pirinç, mühendislik plastikleri v.b. metal veya metal olmayan ham malzemeleri kullanarak özel tasarım gerektiren parçalarını üretiyoruz. Profesyonel CNC tezgah atölyesi ve uzman ekibimiz ile, siparişlerinizi zamanında tamamlayıp teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Aynı zamanda sağladığımız fiyat avantajı ile, yüksek hassasiyetli ürünlerinizi düşük maliyetler ile üretiyoruz.

Gücünü mühendis kökenli kurucularından alan Makesse Makine, uzman ve deneyimli operatörlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Hassas işleme işleri için yüksek teknolojili CNC frezeleme ve CNC tornalama tezgahları kullanan firmamız, talaşlı imalat süreçleri için tüm endüstrilerin profesyonel iş ortağıdır.  Birkaç parçadan oluşan küçük ölçekli siparişlerin yanı sıra, binlerce parçadan oluşan büyük ölçekli siparişler için üretim gerçekleştiriyoruz.

CNC Tornalama

Karmaşık ve detaylı bir işleme yöntemi olan CNC Tornalama, bir torna kullanarak özelleştirilmiş parça ve bileşenlerin üretilmesini kolaylaştıran bir prosestir. İşlenecek iş parçası veya hammadde makine tarafından sabitlenir ve döndürülür. Yüksek hızlarda çift eksenli hareketi ile torna tezgahı, tek uçlu bir kesici veya bir delik işleme takımı kullanarak iş parçasını şekillendirir. Sonuç olarak, istenen bileşen üretilir. En son teknolojiye sahip makine parkımız, bilgisayar sistemlerimiz ve uzman operatörlerimizle, farklı şekil ve hassasiyette çok çeşitli kesme uçlarına sahip torna tezgahları kullanarak en rijit tasarımlar için en ince detayına sahip parçalar üretebiliyoruz.

CNC Frezeleme

Frezeleme, metal veya çeşitli malzemelerden yapılmış bir parçadan istenilen şekil ve boyutlarda özel olarak tasarlanmış bir parça üretmek için birkaç temel işleme sürecinden biri olarak gerçekleştirilir. Frezeleme işleminde, yüksek hızda döner bir kesici kullanılarak iş parçasından istenmeyen malzeme çıkarılır. Kesici takım, takımın ekseni ile istenilen açıda ilerletilir. CNC frezeleme işlemi küçük iş parçalarına uygulanabileceği gibi büyük ve ağır malzemelere de uygulanabilmektedir.

Kısa veya uzun prosesler için çeşitli uzun ömürlü toplu işlemler için tasarlanmış yüksek kapasiteli CNC işleme atölyemiz sayesinde, siparişlerinizi üstün kalite, kısa teslim süreleri ve daha düşük maliyetlerle teslim edebiliyoruz. Birkaç milimetreden bir metreye kadar çeşitli ebatlarda iş parçalarını işleyebilmekteyiz.

Puan Verin!